В “солітер” і “маджонг” від microsoft додали теми за мотивами halo від розробників останніх ігор серії

20

Видавництво microsoft і студія microsoft casual games оголосили про додавання в свої казуальні ігри microsoft solitaire collection і microsoft mahjong теми за мотивами серії науково-фантастичних шутерів halo.

Джерело зображення: halo waypoint

Повідомляється, що за дизайн тематичного оформлення microsoft solitaire collection і microsoft mahjong відповідали розробники halo з належить microsoft студії 343 industries.

Користувачі форуму reddit звернули увагу, що за основу теми для microsoft solitaire collection були взяті фракції (unsc, ковенант, вигнанці і предтечі), а для microsoft mahjong — медалі з мультиплеєра.

🔊 #halo has landed in microsoft solitaire (pc&mobile) and mahjong by microsoft (mobile). check out the new @halo themes that were designed by 343 industries for casual gamers throughout the universe. play now! ♣ : https://t.co/keye7fhh24 🀄 : https://t.co/f6hf7d6msy pic.twitter.com/nsqhsp5ezb

— microsoft casual games (@mscasualgames) september 20, 2021

Нове оформлення доступно в microsoft solitaire collection на пк і мобільних пристроях, а в microsoft mahjong — тільки на смартфонах. І тема, і самі ігри поширюються безкоштовно.

Xbox series x і геймпада elite series 2 в стилі halo.