як вибрати чохол на айфон

6-2-2020

iPhone 11 Pro – пристрій не з дешевих. Тому воно потребує в чохлі, який забезпечить йому надійний захист від подряпин, відколів і тріщин при щоденному використанні. Також хочемо вам порекомендувати замовити https://gisolo.com/ua/chohli/iphone-case/iphone-11-cases-1.html по найкращій ціні.

Повна сумісність чохла забезпечує не тільки надійний захист девайса, але і повне функціонування всіх кнопок, датчиків і роз’ємів. На сайті armored.com.ua ви знайдете тільки ті чохли, які повністю відповідають конструкції і габаритами смартфонів.

Які бувають чохли

В цілому можна виділити два види чохлів, які зручні для щоденного використання:

Чохол-книжка. Цей чохол зможе захистити ваш айфон зі всіх сторін. Крім того, багато моделей таких чохлів для зручності користувачів оснащені кишенями, в яких можна зберігати банківські карти і візитки. Також такі чохли трансформуються в підставку для смартфона. Це робить перегляд відео і фільмів з мобільного пристрою більш зручним.

Чохол-накладка. Такий вигляд чохла надійно захищає корпус смартфона від пошкоджень. Великою популярністю серед молоді користуються силіконові чохли різного забарвлення. Щоб максимально зберегти зовнішній вигляд iPhone 11 Pro, можна придбати прозорий силіконовий чохол. Крізь нього видно і колір корпусу (а в новій лінійці використані досить привабливі кольори), і заповітне яблуко, яким деякі власники айфонів люблять похвалитися. Використовувати чохол-накладку краще в поєднанні із захисним склом. Так ви зможете забезпечити максимальний захист свого айфону. Якщо ви впевнені у своїй акуратності, то можна обійтися і захисною плівкою: від пошкоджень при падінні вона не захистить, а от від подряпин і потертостей на екрані – запросто.

Чи можна обійтися без чохла?

Деяким настільки подобається дизайн iPhone, що вони не готові жертвувати тактильними відчуттями й одягати смартфон в якій-небудь чохол. Головний аргумент супротивників чохла звучить приблизно як: “розробники не дарма старалися над створенням зручного і тонкого корпусу з плавно нажимающимися кнопками, пристрій зручно для використання без чохла”. І в цьому вони праві. Але при використанні айфона без чохла ризик подряпати або розбити його, занадто великий. Усувати такі наслідки дорого, ще дорожче – купувати новий айфон. Тому краще все ж придбати чохол, який ви зможете надіти на смартфон хоча б при заняттях спортом або під час подорожі.