Як вибрати полагодити комп’ютер

9-19-2018

Как выбрать починить компьютер
Вибір комп’ютера стає все більш заплутаним, оскільки межі між категоріями розмиваються. Наприклад, деякі нові ПК володіють такими ж скромними розмірами, що і ноутбуки. І, навпаки, ви можете легко знайти ноутбук, настільки ж потужний, як і стандартний ПК. Крім того, є кілька інших категорій, таких як ноутбуки-трансформери, і планшети, які перетворюються в ноутбуки, настільні ПК “все-в-одному”, які йдуть в комплекті з монітором.
Також хочемо вам порекомендувати компьютерный мастер на дом
Ноутбуки таких розмірів є повноцінною заміною настільного ПК. Це ідеальне співвідношення мобільності і продуктивності. Такий ноутбук підійде для роботи та навчання. І якщо кілька років тому лише 17-дюймові ноутбуки комплектувалися потужними графічними професорами і відеопам’яттю, то сьогодні цими характеристиками володіють і 14-дюймові ноутбуки, що робить їх придатними для ігор.
Для тих, хто хоче обзавестися персональним комп’ютером, але все ж таки мати можливість переносити його з кімнати в кімнату, підійде ноутбук з діагоналлю екрану від 17 дюймів. Такі моделі, як правило, укомплектовані високопродуктивними процесорами зі стандартними жорсткими дисками, які надають багато місця для зберігання даних, хоч і не володіють високою продуктивністю.
Хромбуки працюють на операційній системі Google Chrome. Вони зазвичай недорогі (ціна деяких стартує від 10 000 рублів). Вони будуть корисні тим користувачам, які не проти зберігати свої дані в інтернеті. Хромбук швидко запускається, частково із-за того, що операційна система не ставить вимог до комп’ютера як це роблять надпотужні ОС, наприклад Windows, а також почасти тому, що він комплектується твердотільними дисками замість жорстких.
Тактова частота, яка вимірюється в ГГц, показує, як швидко процесор обробляє інформацію. Багато процесори можуть трохи збільшити швидкість на деякий час, щоб забезпечити максимальну продуктивність. Як правило, чим вище тактова частота, тим швидше процесор. Частотна швидкість зазвичай починається з 1 ГГц. Для настільного комп’ютера цей показник може становити близько 3 ГГц.
Останні ноутбуки поставляються без оптичного приводу (таким чином виробник зменшує вагу і вартість пристрою). Завдяки наявності високопродуктивних флеш-накопичувачів додаткове сховище не є проблемою для цих моделей. Але установка старого програмного забезпечення, зазвичай зберігається на компакт-диску або DVD-диску може бути проблемою. Але так як сучасне програмне забезпечення можна завантажити через мережу, потреби в оптичному приводі немає.