Як відкрити адміністративні шаблони windows 10

32

Коротко адміністративні шаблони являють собою окремі файли admx або adml. Вони на основі xml надають редактору групової політики параметри реєстру. Дозволяють вибрати конкретні налаштування групової політики, які ви хочете підібрати.

Ця стаття розповість, як відкрити адміністративні шаблони windows 10. Доведеться використовувати редактор локальної групової політики. І більшості користувачів цього буде достатньо. Взагалі, не рекомендуємо вам вносити зміни в системне розташування.

Як знайти адміністративні шаблони

Виконайте команду gpedit.msc у віконці win + r . У розділі конфігурація комп’ютера&користувача виберіть адміністративні шаблони . Далі дивіться опис елементів.

Можна завантажити адміністративні шаблони [.admx] для своєї windows. У процесі вилучення вказується шлях: c: program files (x86) microsoft group policy . Звідси можна буде скопіювати все потрібне в початкове розташування c: windows policydefinitions (за замовчуванням).

Кожен файл admx відповідає певному розділу. Наприклад, за підрозділ групової політики меню «пуск» і панель завдань відповідає шаблон startmenu.admx . У ньому міститься ім’я, параметр реєстру, область застосування та посилання на опис. Все простіше, ніж вам здається.

Як встановити admx&adml шаблони

Microsoft edge

Власне, адміністративні шаблони і редактор групової політики працюють паралельно. Разом вони забезпечують простий і ефективний спосіб управління системою. Звичайно ж, файли admx не надають параметри для кожного сценарію windows 10.

Наприклад, ви збираєтеся керувати налаштуваннями edge chromium на користувацьких комп’ютерах. Вам доведеться завантажити політики і скопіювати файли admx в каталог policydefinitions. Оскільки адмін. Шаблонів для edge chromium немає в windows 10 2004 і 20h2.

Файли admx шаблонів: msedge.admx , msedgeupdate.admx і msedgewebview2.admx копіюю в каталог: c: windows policydefinitions . І нові файли adml мовних пакетів додаю в c: windows policydefinitions ru-ru . Нічого складного, все за допомогою класичного провідника.

Переконайтеся, що в редакторі групових політик з’явилися нові розділи для налаштування параметрів microsoft edge. А саме microsoft edge , налаштування за замовчуванням і webview2 . Стандартний підрозділ адмін. Шаблони>компоненти windows>microsoft edge залишився…

Mozilla firefox

Другий приклад, вельми гідний браузер firefox. Він також має групові політики без додаткових розширень. Шаблони admx для mozilla firefox доступні для завантаження тут. Все потрібно скопіювати в каталог c: windows policydefinitions (шаблони і мовні пакети).

Крім того, корпорація майкрософт регулярно випускає файли admx для підтримки власних програм або випусків windows 10. Крім, деякі сторонні виробники програмного забезпечення також пропонують файли admx шаблонів для своїх додатків.

Висновок

Системи microsoft підтримують роботу навіть зі сторонніми адміністративними шаблонами. Нескладно відкрити і подивитися адміністративні шаблони windows 10. Можна розширити їх установкою додаткових. Це зручні налаштування всіх параметрів реєстру.

Будь admx шаблон можна відкрити в текстовому редакторі і дізнатися його вміст. Адміністративні шаблони – це самі звичайні інструкції xml, для зручності зміни параметрів реєстру. Але з описом змінюваних параметрів, яке зможе вам допомогти…

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)

Windows 10