Як вибрати букмекерську контору

8-26-2021

 

Початківці прогнозисти насамперед вибирають для своїх ставок відповідну букмекерську контору.Одні віддають перевагу відомим зарубіжним тоталізаторам, інші-вітчизняним, а хтось шукає підходящий варіант серед онлайн-контор. У цьому непростому виборі кожен сам для себе повинен позначити пріоритети, за якими він буде судити про спроможність букмекерської контори. Однак є ряд корисних порад, які не варто ігнорувати. Також хочемо порекомедувати почитати обзор бк Олимп на сайті .

В першу чергу необхідно звернути увагу на тонкощі введення і виведення коштів. Багато букмекерів саме на ці процедури накладають великі обмеження. Деякі зарубіжні контори працюють тільки по онлайн-перерахуванню з банківських карт, які не завжди обслуговуються на території росії. Однак куди більш серйозні обмеження накладаються на виведення коштів. Завжди слід звертати увагу на мінімальну суму виведення та інші умови переведення в готівку грошей.

Другим важливим аспектом є лінія ставок. У досвідчених капперів вона називається розписом. При цьому варто звертати увагу не тільки на різноманітність видів спорту і кількість матчів, а й на лінію подій. Розпис повинна бути не менше 10%. Деякі контори штучно роблять ліміт на кількість ставок. Також варто врахувати нижній і верхній пороги суми парі.

Природно, одним з визначальних аспектів будь-якого тоталізатора є коефіцієнти на події. Найчастіше контори намагаються тримати середні коефіцієнти, але деякі їх помітно занижують. В першу чергу це стосується ставок з форами і тоталами. Також необхідно подивитися на live-лінії, їх різноманіття, коефіцієнти, обмеження.

Багато досвідчених каппери рекомендують новачкам заздалегідь ознайомитися з системою розрахунку ставок. Деякі букмекери спеціально довго обробляють виграшні ставки, блокуючи наявну суму, щоб прогнозист в результаті вирішив знову задіяти кошти в системі. Такі затримки можуть тривати від години до декількох діб. Варто звернути увагу і на умови остаточного блокування грошей на рахунку.

Вестися на всілякі бонуси при реєстрації не потрібно. Найчастіше це банальний метод залучення нових клієнтів. Отримати 10 і навіть 100 доларів при реєстрації хоче кожен, але чи дозволить система в майбутньому їх вивести? якщо це передбачено правилами контори, то обов’язково потрібно поцікавитися про ліміти комісії. А ось брати участь в бонусних акціях на ті чи інші події в більшості випадків можна. При цьому розігруються і бали лояльності, і додаткові коефіцієнти, і бонусні кошти.

На заключному етапі вибору букмекерської контори завжди слід ознайомитися з її рейтингом і відгуками про систему. Найчастіше всі перераховані вище умови прогнозиста влаштовують, але на ділі може виявитися багато обману. Для цього завжди потрібно дізнатися про мінуси і плюси тоталізатора від його безпосередніх клієнтів.