Як вибрати пластикові (пвх) вікна

10-22-2021

Коли людина готується засклити квартиру або приватний будинок, завжди постає питання про те, які пластикові вікна найякісніші.  Хочеться швидко виконати монтаж і надовго забути про ремонт і додаткові витрати. Також хочемо вам порекомендувати замовити ПВХ вікна можна ось тут https://perfect-okna.com.ua/shop/category/pvh-vikna/.

Серед безлічі варіантів легко заплутатися. На ринку кілька десятків виробників. Характеристики в описі-тип склопакета, кількість камер, коефіцієнт теплопровідності здатні ввести в ступор. Розглянемо, які вікна можна назвати кращими і що потрібно врахувати при їх виборі.

Вимоги до скління

Говорячи про вимоги до склінню, потрібно враховувати два параметри-тип приміщення і конфігурація вікна. Перший параметр дозволяє зрозуміти, яку модель краще вибрати для кімнати, будь то кухня або дитяча. Ось основні параметри:

  • вітальня. Це кімната з найбільшою площею скління. Потрібно робити упор на захист від холоду. Підійде профіль з чотирма або п’ятьма камерами. У склопакеті досить однієї-двох камер. Якщо квартира знаходиться з північного боку або на верхньому поверсі висотного будинку, порожнини можна заповнити інертним газом. Практикується установка скла зі спеціальним напиленням.
  • спальня або дитяча. У цій кімнаті має бути найтепліше, важливо якісне провітрювання. Рекомендуємо установку п’ятикамерних моделей із заповненням інертним газом і спеціальним енергозберігаючим склом.
  • кабінет. Вибір скління залежить від розташування робочого місця щодо віконного отвору. Підійдуть стандартні віконні конструкції з двоконтурним ущільненням і подвійним склом.
  • кухня. Тут краще ставити вікно зі спеціальним клапаном для провітрювання. Воно дозволить стабілізувати роботу вентиляційної системи, не допустити утворення конденсату.

Другий параметр-конфігурація. Це співвідношення стулок в конструкції. Воно змінюється в залежності від розмірів віконного отвору.

Глухі стулки дешевше, але в конфігурації повинна бути хоча б одна відкривається. Якщо її немає, не вдасться помити скла. Такий варіант можливий тільки для приватних будинків, де є горищні приміщення або квартир на першому поверсі, яке легко помити з вулиці.

Як вибрати віконний профіль

Основа вікна-профіль. Зазвичай його називають просто рамою. Це жорстка конструкція, всередині якої встановлюється склопакет.

Сам профіль складається з ПВХ. Полімерний матеріал добре захищений від механічного і кліматичного впливу, не вигоряє на сонці, виключено розтріскування. Щоб пластик міг витримати сильний тиск, сезонне температурне розширення, його армують. Застосовується внутрішній металевий профіль. Він робить всю конструкцію міцною і стабільною.

Важлива частина системи-ущільнювач. Він гарантує внутрішню герметичність.

Важливий показник профільної системи-камерність. Покупці часто плутають камери всередині профілю і в склопакеті. Це різні параметри, але обидва вони впливають на загальний рівень ізоляції.

Чим більше камер у профілю, тим тепліше, тихіше і комфортніше буде в квартирі. Ця характеристика впливає на міцність всієї конструкції і її здатність переносити сильний тиск.

Очевидне рішення-купувати багатокамерні профілі. Але вони дорогі і великі. Їх часто буває неможливо встановити на балконі або лоджії.

При виборі треба спиратися на розташування приміщення. Системи з кількістю камер від п’яти рекомендовані для квартир з північного боку, на верхніх поверхах будинків, для приватного сектора.