Nreal air: легкі ar-окуляри для перегляду youtube і мобільного геймінгу

17

Китайська компанія nreal представила окуляри доповненої реальності під назвою nreal air. Новинка орієнтована на споживчий сегмент і виглядає як звичайний сонцезахисний аксесуар, але при цьому здатна емулювати 130-дюймовий дисплей для перегляду відеоконтенту і запуску android-ігор.

Вага гаджета становить всього 77 грамів. Аксесуар не отримав вбудованої камери, зате пропонує покупцям віртуальний дисплей, еквівалентний 130-дюймової проекції. За допомогою пристрою можна дивитися фільми і ролики на youtube, спілкуватися з друзями і грати в мобільні хіти при сполученні зі смартфоном.

За запевненням виробника, окуляри nreal air працюють з більшістю смартфонів на android і ios, мають тоновані лінзи із захистом від uv-випромінювання (49 ppd) і частотою оновлення екрану до 90 гц. Новинка примітна ергономічним дизайном: користувач може регулювати кут нахилу лінз, фіксуючи їх у трьох різних положеннях. Крім того, дужки на оправі зроблені з еластичного матеріалу, що забезпечує комфортну посадку.

Ar-окуляри nreal air надійдуть у продаж у грудні поточного року. Їх ціна поки не оголошена, проте компанія стверджує, що вони будуть дешевше $600.