Бажаючих оновити старі пк до windows 11 змусять відмовитися від можливих претензій

20

Хоча відомо, що microsoft готова забезпечити підтримку нової ос windows 11 тільки для комп’ютерів з певними процесорами intel і amd, компанія оголосила, що ентузіастам буде доступна установка ос і на старі пк-тільки відповідати за їх працездатність доведеться самостійно.

Neowin.net

Користувачам будуть доступні образи iso з новою операційною системою, але отримувати оновлення старі комп’ютери не будуть. При установці доведеться прийняти умови угоди, в якому зазначено, що комп’ютер не відповідає мінімальним системним вимогам ос, установка windows 11 на нього не рекомендується, підтримка та оновлення для таких версій windows не передбачені.

Будь-який збиток через несумісність обладнання і пз не покривається гарантією виробника. Поки невідомо, чи не буде розробник випускати оновлення взагалі або критичні все ж можна буде отримати.

Варто враховувати, що дані умови, як і все інше, пов’язане з windows 11, ще може істотно змінитися. Наприклад, мінімальні вимоги до обладнання вже змінювалися в кінці серпня, тому можливо, що будуть переглянуті і положення угоди до або навіть після релізу нової ос.

Для тих, хто все ще не знає, чи сумісний використовуваний комп’ютер з windows 11, компанія microsoft випустила нову версію по pc health check 3.0.210914001, яка дозволяє дізнатися це достовірно. При цьому утиліта показує, чому саме пк не підтримується, якщо це дійсно так. Поки утиліта доступна тільки учасникам програми windows insider.