Google вірить в успіх pixel 6-компанія збільшила виробництво смартфонів на 50 %

126

Видання nikkei asia, проаналізувавши ланцюжок поставок google, виявило кілька цікавих фактів. Ключовим є те, що google настільки оптимістично налаштована щодо ринкового успіху прийдешніх pixel 6, що нарощує обсяги виробництва смартфонів на 50 відсотків.

Arstechnica.com

Nikkei заявляє, що google покладає великі надії на pixel 6, через що попросила постачальників розширити виробничі потужності на 50 відсотків у порівнянні з рівнем виробництва смартфонів pixel до пандемії коронавірусу. За даними дослідницької компанії idc, в 2019 році google продала 7 мільйонів смартфонів, тому передбачається, що компанія виготовить не менше 10,5 мільйона pixel 6. Відзначимо, що apple поставляє близько 200 мільйонів iphone на рік.

У google є ряд причин для такого оптимізму щодо pixel 6. По-перше, цей пристрій ознаменує повернення компанії на ринок флагманських смартфонів після випуску в минулому році pixel 5 на базі среднебюджетного snapdragon 765g. По-друге, це буде перший пристрій компанії, побудоване на базі власного чіпсета tensor. Крім того, pixel 6 стане першим смартфоном на ринку з новітньою android 12.

Arstechnica.com

Варто відзначити, що чіпсет tensor в pixel 6 розроблений в основному силами samsung і має внутрішню назву exynos-9855. Однак google заявляє, що новий чіп зможе запропонувати користувачам видатні можливості для роботи зі штучним інтелектом. Pixel 6 вийде на ринок найближчим часом. Очікується, що його ціна буде порівнянна з ціною флагманських пристроїв провідних виробників.