Мережеві фільтри: види, особливості, призначення обладнання

17

Якість електропостачання в різних регіонах країни часто залишає бажати кращого. Раптові збої і падіння напруги, різкі скачки і аварійне відключення – все це не тільки заподіює незручності в повсякденному житті, але і вкрай негативно впливає на роботу комп’ютерної техніки, приводячи до передчасного зносу і серйозних поломок. Захистити чутливе обладнання від негативного впливу перекосів в подачі електроенергії дозволяють мережеві фільтри, придбання яких рекомендується:

  • Користувачам, які бажають продовжити термін експлуатації комп’ютера;

  • Керівництву офісів, в інтересах якого виключити масштабний збій техніки;

  • Тим, хто проживає в регіонах з незадовільними параметрами енергопостачання;

  • Власникам ноутбуків, які віддають перевагу експлуатувати гаджети в режимі підключення до мережі і часто заряджають акумуляторну батарею.

Купуючи мережевий фільтр https://moon.kz/setevye-filtry, ви зможете не переживати з приводу раптового виходу з ладу комп’ютерної техніки. Єдина умова-правильно підібрати підходящу модель, про що розповість ця стаття.

Опис і різновиди мережевих фільтрів

Мережевий фільтр являє собою пристрій, що знижує негативний вплив збоїв в електромережі на чутливу комп’ютерну техніку і її енергозалежні елементи. Конструкція цих пристроїв ефективно згладжує різкі перепади частот і імпульсів струму перед його подачею на системний блок і монітор. Результат-стабільна робота комп’ютера і зведення до нуля ризику вихід з ладу основних деталей внаслідок миттєвого перевантаження, короткого замикання, загоряння або недостатнього обсягу живлення.

Залежно від конструктивного виконання розрізняють:

  • Мережеві фільтри у вигляді подовжувачів на 3 або на 5 розеток, які не тільки захищають комп’ютери, але і дозволяють підключити до мережі живлення відразу кілька основних або периферичних пристроїв.

  • Мережеві фільтри зі стабілізатором напруги, застосування яких неодноразово доводило свою високу ефективність у справі захисту техніки від стрибків напруги.

Важливо: при підключенні декількох пристроїв до мережевого фільтру варто пам’ятати про неприпустимість перевантаження мережі через підвищеного числа споживачів. Така помилка може спровокувати перебої з харчуванням або замикання, небезпечне для чутливого обладнання.

Рекомендації для покупців мережевого фільтра

При виборі мережевого фільтра слід враховувати:

  • Призначення пристрою – для домашнього або офісного застосування.

  • Розмір приладу і кількість розеток для підключених пристроїв.

  • Максимально поглинається імпульсний викид, з яким здатна впоратися дана модель.

  • Кількість і типи використовуваних запобіжників, завдяки яким фільтр блокує подачу струму високої напруги до комп’ютерів-споживачів.

Де купити мережеві фільтри в казахстані?

До співпраці власників комп’ютерної техніки запрошує інтернет-магазин moon.kz. У продажу представлений широкий асортимент мережевих фільтрів, а також іншого допоміжного і периферичного обладнання для підключення, налаштування та експлуатації сучасних пк, ноутбуків і планшетів. Детальніше ознайомитися з асортиментом товарів можна по онлайн-каталогу або в будь-якому з офлайн-магазинів, відкритих в різних районах алмати. Клієнтам з віддалених регіонів пропонується послуга оперативної доставки замовлень в будь-яку точку країни, вартість якої розраховується окремо від ціни обраного товару. Телефонуйте, щоб отримати консультації щодо вибору відповідного мережевого фільтра і допомогу в оформленні замовлення.