Sony анонсувала нову гру про росомаху. Вона буде ексклюзивом ps5 [відео]

86

Співробітникам insomniac games, судячи з усього, не дає спокою слава головних експертів з супергеройських ігор. Спочатку команда підкорила геймерів хітової spider-man, потім продала багатьом playstation 5 за допомогою spider-man: miles morales. Щоб не зациклюватися на одній лише людині-павуку, студія взялася розширити портфоліо екшеном про іншого, не менш значущого персонажа коміксів marvel — росомаху.

Під завісу недавньої playstation showcase 2021 відбувся анонс marvel’s wolverine-наступного великого релізу insomniac після spider-man 2. Проект представили, як прийнято, красивим тизером: в ньому демонструють наслідки масштабної бійки, в яку волею випадку вплутався суворий мутант з канади. Хоча ролик досить лаконічний, він задає бойовику належний тон.

На жаль, виразних деталей про гру автори не завезли. Хто виконає головну роль, як буде виглядати екшен, чи варто очікувати брутальності рівня x-men origins: wolverine від raven software, і, головне, коли ж чекати прем’єри — загадка. Зате відомо, що новинка буде ексклюзивом playstation 5 — і, можливо, надихне чимало геймерів обзавестися невловимою консоллю від sony. Чекати їм, втім, доведеться довго: wolverine поки що знаходиться на дуже ранній стадії розробки.