Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

361

Проблема як русифікувати телеграм на Андроїд часто стає перешкодою для спілкування між користувачами мережі Інтернет.

Адже, здається, що все зараз вже добре знають англійську мову, проте цей міф розбивається про сучасні вітчизняні реалії.

Тим не менш, ця проблема стоїть дуже гостро, оскільки щодня користувачів месенджера стає все більше, про що свідчить статистика.

Зміст:

Все набагато простіше, ніж здається

Далеко не кожен сучасний користувач здатний розібратися в англомовній термінології, присутньої в інтерфейсі сервісу Телеграм.

Саме тому повністю освоїти функціональні можливості вдається не всім.

Як би старанно користувач не шукав можливість вручну встановити в інтерфейсі програми для російської мови, зробити це не вдасться, проте розробники все-таки зберегли дану опцію.

Для того щоб скористатися цим функціоналом, необхідно знати деякі хитрощі. Найважливіше при цьому – самому користувачеві робити практично нічого не потрібно.

Необхідно лише провести ряд послідовних дій, а програма в автоматичному режимі переведе всі команди меню і інтерфейсу.

Тим не менш, необхідно виконати ряд нескладних умов, які дозволять додатком виконати всі операції коректно. До них відносяться наступні дії:

  • встановити з’єднання з інтернетом;
  • встановити додаток Телеграм (якщо воно раніше не було встановлено);
  • забезпечити безперебійне харчування смартфона або планшета (щоб під час виконання операцій він випадково не відключився).
Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

Рис. 1 – Проблема русифікації

Читайте також:

Як поміняти мову в Стиме на російської або англійська: Пара способів

Як поміняти мову Photoshop – інструкції для всіх версій

Безкоштовні фотостоки російською мовою: 15 кращих сайтів з фотографіями

Підключення до роботу

Для того щоб вирішити проблему русифікації меню необхідно спочатку звернутися до робота.

Це так званий вбудований помічник, який дозволяє в автоматичному режимі проводити деякі операції по обслуговуванню програми.

Подібні роботи застосовуються не тільки в Телеграм, але і в інших програмних продуктах, тому боятися його не варто.

Знайти його можна за спеціальним імені в списку контактів. Він носить назву @telerobot. Однак при додаванні в особистий список контактів він відображається як «Робот Антон».

До речі, не обов’язково вводити знак «@», програма і без цього зрозуміє, що Ви шукали. Щоб розпочати роботу з ним не потрібно особливих дій.

Робот виконує тільки задані команди, тому достатньо буде чітко написати послідовність символів у вигляді повідомлення і Робот Антон її виконає.

У даному випадку слід лише написати «locate android». Усі символи, що набираються в нижньому регістрі, а між словами команди ставиться пробіл.

Важливо: команда, набрана з помилками, не спрацює, про що видано відповідне попередження.

По завершенню обробки команди Робот Антон може видати рекламне повідомлення, а після цього він вишле системний файл.

Необхідно дочекатися завантаження цього файлу і не відключатися від мережі, у противному випадку всі операції доведеться виконати повторно для досягнення необхідного результату.

Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

Рис. 2 – Помічник Антон

Подальші дії

Після того, як віртуальний асистент вислав системний файл, його можна буде запустити. Це виконуваний файл STRINGS, тому його запуск не складе праці.

Зверніть увагу, що назва цього файлу має бути Russian.xml. На деяких пристроях розпізнати його назва повністю не вдається через невисокого дозволу екрану.

У такому разі ім’я файлу буде відображатися не повністю, проте його розширення (останні три знаки) буде відображатися в будь-якому випадку.

Поява на значку файлу зображення скріпки буде свідчити про те, що він повністю завантажився.

До цього моменту емблема файлу буде утримувати стрілку, спрямовану вниз, а по контуру значка буде рухатися прогрес завантаження.

Обсяг цього файлу невеликий, тому завантаження пройде досить швидко, а звільняти місце в пам’яті для нього не доведеться.

Щоб запустити завантажений файл на виконання (те, що нам і потрібно), необхідно зробити всього один тап по ньому.

Але зробити це потрібно в конкретному місці, а саме – на трьох точках, розташованих у верхній частині отриманої посилання. Завдяки цьому відкриється меню з командами.

У меню потрібно вибрати задану команду, а саме: «Apply localiazation file».

Якщо Ви, приміром, виберете команду «Видалити», то отриманий файл буде видалений, і операцію доведеться повторити і вибрати потрібну команду.

Як русифікувати Телеграм Telegram

Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

Вам це може бути цікаво:

Топ браузерів 2017 року: кращі програми для роботи в інтернеті

3 кращі програми для розгону процесора Intel

Програми для зберігання паролів: ТОП-3 надійних сховища

Програма шпигун для комп’ютера: 5 кращих утиліт

Завершення русифікації

На завершальному етапі русифікації, після установки файлу з мовними налаштуваннями, відразу запускається відповідне меню. В його заголовку так і написано – «Мова».

Далі подається список зі всіма доступними мовами, в тому числі арабською і поруч інших, але нам потрібна саме російська.

Для того щоб його актуалізувати, необхідно його вибрати зі списку одним тапом.

Після цього все меню будуть автоматично переведені на російську мову, і щоб усі дані збереглися, необхідно додаток перезапустити.

У деяких випадках може навіть знадобитися перезавантаження, але це лише в порядку винятку.

Варто зазначити, що якщо вам пощастило, і у вас виявився гаджет з програмною платформою не на базі Android, а на iOS, то команду локалізації для робота доведеться поміняти на «locate ios».

В іншому випадку виникнуть програмні помилки, які зовсім не потрібні.

Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

Рис. 3 – Завершальний етап

Русифікація Телеграм на комп’ютері

Якщо Ви паралельно з гаджетом на базі Android плануєте використовувати Телеграм, приміром, на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці, Вам напевно знадобляться інструкції, як русифікувати Телеграм на Windows.

Особливих складнощів в цьому немає, і загалом процес схожий на описаний вище.

Для роботи потрібно знайти в списку контактів все той же «Робот Антон». Але на цей раз йому вже відправляється трохи інша команда, а саме: «locate windows».

Після того, як необхідний файл завантажиться, для нього стане доступним меню, яке відкриється при натисканні трьох точок в завантаженому повідомленні.

Це меню буде містити команду «Save File As…». Саме її необхідно вибрати клацанням миші. Вона дозволить дізнатися, де був збережений файл налаштувань.

Потім в головному меню програми вибрати пункт «Settings», після чого стане доступним нове віконне меню. В ньому потрібної знайти розділ «General».

Після цього одночасно на клавіатурі однією рукою натискаються клавіші «Alt» і «Shift», а іншою рукою потрібно клацнути мишею по елементу «Change language».

У результаті буде відкрито вікно вибору файлу, там потрібно знайти місце, де раніше було збережено завантажений файл налаштувань. Після його вибору потрібно буде натиснути кнопку «Відкрити».

В кінцевому підсумку програма зажадає перезавантаження, на що слід погодитися, і після перезапуску вона буде працювати вже з російським інтерфейсом.

Як русифікувати Телеграм на Андроїд. Докладне керівництво

Рис. 4 – Особливості налаштування в Windows

Читайте також:

Програма для видалення програм, які не видаляються – огляд найбільш популярних рішень

Як прискорити роботу комп’ютера: Поради щодо оптимізації

Як підвищити ФПС в іграх: всі можливі способи 2017 року

Висновки і напуття

Як бачите, проблем з тим, як русифікувати телеграм на Андроїд, в принципі, небагато.

Основна складність полягає в тому, що необхідно знати які конкретні дії потрібно виконати в самій програмі.

Але найважливіше в цьому те, що для їх виконання не потрібно нічого надприродного.

Більше того, вся операція проводиться абсолютно безкоштовно, і для цього не потрібно використовувати ніякі сторонні або платні додатки.

Telegram російською | Як русифікувати Телеграм: Android, iOS і Windows

Хочеш дізнатися, як зробити Telegram російською? Тоді ти знайдеш всю необхідну інформацію в цьому відео! Ми розповімо як зробити повністю русифіковану версію Telegram на пристроях: Android, iOS і Windows.