Як вибрати і купити моноблок

11-30-2018

Вибрати і купити моноблок можна і в нашій компанії. Ми пропонуємо сучасні моделі моноблоків з різними розмірами дисплея (від 21,5 до 23,6 дюймів). У корпусі моноблока, який зовні виглядає як звичайний LCD-монітор, розташований повноцінний потужний і тихий комп’ютер. Також передбачаються варіанти установки в один корпус моноблока декількох пристроїв для зберігання інформації: твердотільного накопичувача SSD для швидкого завантаження операційної системи і запуску додатків, жорсткого диска великої ємності для зберігання даних і опціонального тонкого оптичного приводу для читання/запису даних на зовнішні носії. Можливостей інтегрованої в процесори Intel® графіки достатньо для більшості застосувань. Малошумна система охолодження моноблоків марки Team підтримує роботу процесорів з тепловиділенням до 65Вт. У цьому тепловий пакет доступна широка гама процесорів Intel®: від бюджетних Celeron™ і Pentium™ до більш продуктивних енергоефективних Core™ i3/i5/i7. Завдяки такій різноманітності можна вибрати моноблок в рамках будь-якого бюджету. Рекомендуємо вибрати моноблок imac

Наші All-In-One системи вже володіють всіма необхідними високошвидкісними інтерфейсами (USB 3.0, 1Gbit Ethernet), в тому числі опціональними бездротовими адаптерами Wi-Fi. Дисплеї моноблоків марки Team працюють в Full-HD дозволі, а вбудовані web-камери з цифровими мікрофонами для спілкування (наприклад, Skype) підтримують дозвіл 720p. Також в корпуси моноблоків вже вбудовані стереодинаміки і опціональні кард-рідери популярних форматів.

Якщо підключити до моноблоку бездротову клавіатуру і мишу (їх можна обрати в нашому конфігураторі), то на робочому столі взагалі не залишиться ніяких заважають кабелів, що дозволить максимально звільнити простір для комфортної роботи з ПК.

Також, деякі моделі моноблоків Team мають можливість VESA-кріплення на настільні або настінні поворотно-похилі кронштейни, які можна вибрати в наших конфігураторах. Подібні пристосування допоможуть максимально звільнити простір на столі і підвищити гнучкість і комфорт при роботі з моноблоком.

Переваги вибору моноблока Team
Всі моделі моноблоків Team можна придбати з останніми версіями встановлених операційних систем Microsoft® Windows™, з якими дані сумісні ПК. Вибрати необхідну операційну систему для установки на моноблок можна безпосередньо в конфігураторі комп’ютера при оформленні заявки. Там же можна укомплектувати моноблок необхідним пакетом по Microsoft ® Office™ і антивірусним ПЗ, щоб почати його використання відразу “з коробки”.