Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

407

У компанії Лукойл існує велика програма лояльність, щоб почати її використовувати потрібно зареєструвати картку на їх офіційному сайті club.lukoil.ru.

Вона дозволяє накопичувати бонуси, які потім можна обміняти на різноманітні подарунки, бонуси, і бензин.

При цьому зареєструватися в клубі досить просто. Для цього необхідно виконати декілька простих кроків.

Зміст:

Крок 1. Купівля

Все починається з того, що ви підете в найближчу АЗС Лукойл і купіть там одну з карток клубу.

Дана процедура досить проста – ви приходите на заправку і кажете, що хочете купити картку. Якщо на складі є такі, вам тут же її видадуть.

Також здійснити придбання можна в спеціальних офісах продажів, які знаходяться по всій Росії і в деяких інших країнах.

Якщо на заправці немає потрібного вам товару, вас повідомлять, коли він з’явиться або ж направлять в найближчий офіс.

Але ще перед походом на АЗС необхідно визначитися з типом картки, а їх на даний момент (2017 рік) існує 4, а конкретно:

 • Стандартна Лукойл. Тут є накопичувальна програма і за кожні 50 витрачених на АЗС цієї фірми рублів клієнт отримує 1 бал. Потім ці бали можна витрачати на той же бензин або інші подарунки за курсом 1 бал = 1 рубль. Вона доступна тільки для жителів Росії, де розташовується понад 2 000 заправок. Крім усього іншого, клієнт також постійно отримує різні повідомлення про акції та спеціальні пропозиції.

 

Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 1. Стандартна Лукойл

 

 • Лукойл-Відкриття. Це результат співпраці найбільшої в РФ мережі запровочных станцій і банку «Відкриття». Разом вони випустили серію карток MasterCard, з допомогою яких можна розраховуватися в звичайних магазинах і взагалі робити все те ж саме, що зазвичай роблять з банківськими картами. Тут нараховується 1 бал за ті ж 50 рублів, витрачених на АЗС і ще 1 бал за 50 рублів покупок в будь-яких інших магазинах. Серед переваг даного варіанту також можна згадати про наявність персонального менеджера, а також цілодобової підтримки клієнтів. При виконанні певних вимог здійснюється також безкоштовний трансфер до аеропорту та забезпечується доступ до бізнес-зали аеропортів РФ. Це якщо вибрати тариф «Преміум». Також є тарифи «Оптимальний» та «Базовий».

 

Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 2. Лукойл-Відкриття

 • Лукойл-Уралсиб. Тут мова йде про ще один досить плідну і вигідному для клієнтів співпраці двох великих організацій Росії – мережі “Лукойл” і банку “Уралсиб”. В даному випадку використовується вже Visa, а не MasterCard. Гроші з цієї картки точно так само можна витрачати в будь-яких інших магазинах, а не тільки на заправках. Система нарахування тут трохи інша – 1 бал за 50 рублів покупок на АЗС і 1 бал за 75 рублів покупок в інших магазинах. Після першої покупки в будь-якому місці клієнт відразу ж отримує 150 балів.
Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 3. Лукойл-Уралсиб

 • Рапіда-Лукойл. Нарешті, існує ще одна не дуже вигідна картка, зате вона досить дешева в порівнянні з іншими зразками з цього списку. Тут нараховується 1 бал за 50 рублів, витрачених на АЗС і 1 бал за 100 рублів, витрачених ще десь. Також використовується система MasterCard, тому здійснювати покупки можна в будь-якому магазині, де це тільки можливо.
Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 4. Рапіда-Лукойл

Що стосується ціни всіх цих варіантів, тобто тих грошей, які ви заплатите з самого початку, ще в офісі або на заправці за отримання карти, то вона залежить від багатьох факторів і в усіх регіонах буде різною. Про це краще дізнатися безпосередньо на місці. Також можна зателефонувати за телефоном служби підтримки 8800-100-09-11.
Порада: У разі виникнення будь-яких проблем відразу ж телефонуйте за телефоном служби підтримки.

Читайте також:

Магнітний тримач для телефону в машину – що це таке і як його вибрати

Безтурботне подорож: Як прокласти маршрут на Яндекс-Картах?

FM-трансмітери: Який краще вибрати в 2017 році?

Крок 2. Реєстрація

Після того, як картка у вас в руках, її необхідно зареєструвати в системі.

Увага! Провести реєстрацію можна безпосередньо в офісі або на заправці, де ви здійснювали покупки. У такому випадку вам видадуть анкету, і ви вкажіть всі ті ж дані, що і на сайті. Тому якщо ви погано ладнаєте з комп’ютерами, краще зареєструвати карту безпосередньо у відділенні АЗС.

А якщо ви все-таки вибрали варіант з сайтом, зробіть наступне:

1Зайдіть на сторінку реєстрації lukoil.ru.

2Введіть всі необхідні дані, а конкретно:

 • номер виданої карти (тієї яку ви купили в офісі або на АЗС) – можна знайти на лицьовій стороні, має 16-значний формат, як і будь-яка інша банківська картка;
 • номер телефону, адреса електронної пошти (якщо ви не хочете отримувати повідомлення про акції та спеціальні пропозиції на e-mail, не вводьте його тут);
 • прізвище, ім’я по батькові, дата народження і стать;
 • серія, номер, дата видачі паспорта та назва державного органу, що його видав – все це потрібно вказувати обов’язково;
 • країна, регіон, місто і інші дані про фактичному проживанні – це потрібно для того, щоб вас приходили листи з тими ж спеціальними пропозиціями та акціями (на жаль, це теж потрібно вказувати обов’язково).

3У кінці введіть код з картинки, прочитайте правила участі в програмі, поставте позначку навпроти напису «Згоден з правилами…» і натисніть на кнопку «Отримати код підтвердження».

Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 5. Поля реєстрації картки клубу

4Потім на вказаний телефон прийде СМС-повідомлення з кодом. Його треба вказати на наступній сторінці. Після цього можна вважати, що ви успішно зареєструвалися.

Тепер залишається зрозуміти, як же використовувати свій аккаунт.

Читайте також:

Яндекс Таксі: розраховуємо вартість поїздки і замовляємо автомобіль

Топ-10 кращих зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора

AUX Bluetooth адаптер в машину: як зробити правильний вибір пристрою

Крок 3. Використання

Щоб бачити накопичені бали, а також контролювати витрати, необхідно мати доступ до особистого кабінету. Отримати його можна двома способами:

 • Через офіційний сайт мережі заправок. В рамках даного способу необхідно зайти на lukoil.ru і натиснути на кнопку «Вхід в особистий кабінет», яка знаходиться праворуч. Далі залишиться ввести логін, він же номер картки та пароль, який видасть система. Але потім ви можете поміняти його в налаштуваннях. Після цього натисніть «Увійти».
Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 6. Вхід в особистий кабінет

 • Через мобільний додаток. Фактично, інтерфейс програми такою ж, як і у особистого кабінету на офіційному сайті. Але у нього є безліч переваг. Приміром, у програмі можна подивитися найближчі заправки, побачити всю мережу в обраному регіоні, прокласти маршрут до АЗС, побачити промо-акції і прочитати новини. Також можна скласти список обраних АЗС і постійно їздити до них, знову ж, прокладаючи маршрут. Крім того, в програмі є функція зворотного зв’язку і довідка. Все це допоможе відповісти на різні питання, які можуть виникати в процесі використання можливостей клубу. Також, як ми говорили вище, допомогу можна отримати за телефоном. А щоб скористатися додатком, досить завантажити і встановити. Авторизація проходить точно так само, як і на сайті.

Посилання на скачування:

 • завантажити додаток на Android;
 • завантажити додаток на iOS;
 • завантажити додаток на Windows Mobile і Windows Phone.
Як зареєструвати картку Лукойл Клуб через Інтернет

Рис. 7. Додаток

Всілякі пропозиції і акції будуть приходити на телефон, електронну пошту, якщо ви її вказували і на звичайну пошту.

Їх кількість і ступінь вигоди залежить від статусу вибраної вами картки та кількість накопичених балів. Нерідко клієнтам пропонують різні знижки.

Успіхів у роботі! У будь-якому випадку клуб Лукойл – це вигідно і ним точно варто спробувати скористатися.