Завантажити photo studio pro (повна версія) на андроїд

35

photo studio pro – повноцінний фоторедактор для андроїд смартфонів і планшетів, що володіє просто величезним функціоналом, за допомогою якого ви, буквально в пару кліків, зможете відредагувати будь-яке зображення або фотографію. Налаштовуйте контрастність, змінюйте колірну гамму, прибирайте зайві предмети з картинки, міняйте задній фон, комбінуйте кілька фоток і отримаєте нереально крутий результат.

Крім вищеописаних функцій (це їх тільки мізерна частина), photo studio на андроїд порадує користувачів сотнями барвистих фото-фільтрів і незвичайними ефектами. Виправте всі вади на своєму кадрі і додайте йому фарб, щоб потім здивувати результатом своїх друзів і знайомих, запостивши все це справа в популярні соціальні мережі, типу instagram, фейсбуку, вконтакте та інших.

Цілий відділ програми відведений для колажів, завдяки багатьом заготовленим схемами ви з легкістю зможете отримати чарівне фото, де будуть красиво розміщені кілька зображень. Наносите на свої творіння фільтри, малюйте пальцем на них або ж просто вставте потрібний текст, попередньо вибравши красивий шрифт. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілі, розібратися не складе величезних труднощів.