Блокування спливаючих вікон.

332

У цій статті ми розповімо, як можна вимкнути або включити блокування спливаючих вікон.

Під час роботи в Інтернеті ми постійно стикаємося зі спливаючими вікнами. Вони представляють собою елементи сторінки сайту, які можуть містити рекламу, довідку або сторінку завантаження якогось файлу. При цьому, якщо блокування спливаючих вікон включена, браузер видасть Вам повідомлення, що дане вікно заблоковано. У цій статті ми розповімо, як увімкнути або вимкнути блокування спливаючих вікон.

Для прикладу ми будемо використовувати операційну систему Windows Vista, але відразу зазначимо, що в інших популярних ОС сімейства Windows робота зі спливаючими вікнами відбувається практично однаково.

Отже, спочатку натисніть “Пуск” і відкрийте Панель управління (рис.1).

Рис.1 Панель управління

 

Ми використовуємо класичний вигляд Панелі управління. Перейти до класичного вигляду можна за допомогою відповідної кнопки (див. верхній лівий кут рис.1). Виберіть пункт «Властивості оглядача» (рис.2).

Рис.2 Властивості браузера. Вкладка «Загальні»

 

Зверху розташовані вкладки, перейдіть на вкладку «Конфіденційність» (рис.3).

Рис.3 Властивості браузера. Вкладка «Конфіденційність»

 

Тут Ви можете увімкнути або вимкнути блокування спливаючих вікон. В даному випадку вона включена, для відключення блокування потрібно зняти відповідну галочку. Також Ви можете переглянути додаткові параметри блокування спливаючих вікон (рис.4).

Рис.4 Параметри блокування спливаючих вікон

 

Ви можете додати конкретні веб-сайти (сайти), для яких будуть дозволені спливаючі вікна, а також налаштувати повідомлення при появі спливаючих вікон.

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/