Кілька цікавих функцій Windows 10 Fall Creators Update

299

Microsoft тестував Windows 10 Fall Creators Update протягом останніх шести місяців. І ось, нарешті, в компанії вирішили, що час настав.

Creators Update відправився на комп’ютери користувачів. А разом з ним і Windows Mixed Reality (VR). Відзначимо, що багато покращень, «прилетіли» разом з апдейтом, досить незначні, а деякі із заявлених «фішок» тільки з’являться в майбутньому.

Однак Fluent Design в цілому справив на експертів досить позитивне враження. Давайте подивимося на кілька найбільш цікавих нововведень Windows 10 Fall Creators Update.

OneDrive всьому голова

Службова програма OneDrive Files замінить звичний сервіс, що допомагає користувачам зберігати свої файли в хмарі. Оновлення багато в чому торкнулося способу синхронізації даних.

Тепер немає необхідності завантажувати цілі папки або архіви, якщо в цьому немає необхідності. OneDrive Files On-Demand — так називається функція, за допомогою якої можна витягувати з хмарного сховища тільки ті файли, з якими він збирається працювати.

При цьому сторонні програми також отримають доступ до OneDrive, звичайно, тільки в тому випадку, якщо ви цей доступ санкционируете.

Панель завдань

Останній апдейт системи злегка урізноманітнив панель завдань. Тепер ви можете прикріплювати до іконки панелі контактів своїх друзів і колег. Це зручно, так як дає користувачеві можливість швидко зателефонувати або надіслати повідомлення через Skype.

Але особливо приємно, що скинути картинку, текстовий документ або посилання прикріпленому контакту стало зовсім просто. Досить перетягнути файл на іконку.

Доповнена реальність від Microsoft

У передчутті швидкого масового виходу на ринок все більш цікавих пристроїв, що працюють на принципах VR, Microsoft пропонує Windows Mixed Reality як частина Fall Creators Update.

Щоб використовувати Mixed Reality на повну котушку, потрібні будуть додаткові апарати для Windows PC від таких відомих виробників, як Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo або Samsung, а також спеціальний додаток під назвою Mixed Reality Portal. Зрозуміло, що тільки самі потужні машини будуть здатні на повноцінну роботу Mixed Reality.

Дизайн Fluent Destiny

Експерти, як вже говорилося раніше, дуже прихильно поставилися до нового дизайнерським рішенням, представленим як Fluent Destiny для Windows 10. Останній апдейт лише частково реалізує задум Microsoft, показуючи нові анімації та ефектів.

Однак ідея Fluent Design System набагато глибше. Компанія явно має намір повністю прибрати всі елементи Microsoft Metro, дизайну інтерфейсу, який свого часу справив неоднозначне враження на користувачів Windows.

Сьогодні, коли Windows Phone вже більше не є пріоритетним напрямом розвитку компанії, Microsoft може відчувати себе набагато вільніше у виборі єдиної оболонки для всіх пристроїв. Швидше за все, Fluent Destiny System стане не тільки частиною нового вигляду операційної системи, але з’явиться також в мобільних додатках для iOS і Android.

Microsoft Edge

До речі про програми, браузер Microsoft Edge вже з’явився на Google Play. А оновлена програма для десктопа дозволяє прикріплювати обрані сайти на панелі завдань для швидкого доступу, використовувати функціональну клавішу F11 для перегляду сайтів на весь дисплей будь-якого монітора, і не тільки зручно читати матеріали в PDF і EPUB, але робити в них замітки і навіть малюнки.

У Microsoft Edge значно покращено роботу з закладками. Звичайно, до Chrome і інших «монстрів» браузеру ще далеко, але хлопці з Microsoft впевнені, що незабаром компанії вдасться наздогнати і перегнати конкурентів. Більш того, користувачу, який зібрався перейти з Chrome на Edge, навіть пропонується зберегти куки і налаштування. Гуманно, що й казати.

Подарунок геймерам

 

Хороша новина для геймерів. Microsoft додала в менеджер завдань нову опцію, яка дозволяє відслідковувати продуктивність GPU. Особливо важливий пункт, де вказується розподіл пам’яті. Процеси згруповані в головному меню менеджера, так що знайти їх не складає труднощів.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/