Опубліковано релізний трейлер рольової гри tales of arise

70

У зв’язку з виходом рольової гри tales of arise на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one і pc (steam) компанія bandainamco опублікувала релізний трейлер. Вартість стандартного видання playstation store становить 4999 рублів, а в microsoft store — 70 доларів.гравці також можуть випробувати демонстрацію на консолях playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series і pc.

300 років тиранії. Таємнича маска. Втрачені спогади иболь. Візьміть палаючий меч і очоліть повстання з загадковою дівчиною. Це історія про звільнення в графіку новогопокоління!

  • атмосферний шейдер і приголомшлива природа. Завдяки шейдеру графіка в грі нагадує за стилем аніме і малюнкиакварелью. Приємні оку персонажі подорожують по світу, наповненому чудовими пейзажами.
  • живий навколишній світ. Залежно від часу доби унікальні ландшафти планети дана змінюють свій вигляд. Подолайте негорючу місцевість, поплавайте в річці, приготуйте їжу і посидьте здрузями біля багаття. А потім рушайте в нове місце, здобудете перемогу на далекій планеті і звільніть її жителів!
  • стильні бойові прийоми і битви. За рахунок системи “посиленого удару” ви можете створювати цілі ланцюжки комбо і потужнихатак разом з іншими членами команди. Комбінуйте різні атаки, посилені атаки і посилені удари, щоб убити ворога!
  • дізнайтеся історію розділених народів дани і рени.майбутнє цих світів знаходиться в руках головних героїв — алфена ішіон. У компанії друзів вони зуміють подолати труднощі іпозрослеют на ваших очах. Найважливіші моменти пригодсупроводжуються приголомшливою анімацією від студії ufotable.