Динозаври в лісах японії: геймплейний трейлер, деталі і скріншоти сурвайвл-хоррора the lost wild

24

Інді-студія great ape games представила тизер-трейлер з геймплейними кадрами альфа-версії the lost wild – пригодницької гри в жанрі сурвайвл-хоррора від першої особи, події якої відбуваються в покинутому японському дослідницькому центрі серед дикої місцевості, буяє звідки-то взялися динозаврами. Проект може похвалитися вражаючими візуальними ефектами на unreal engine 4 , проте розробники насамперед роблять ставку на системний ші звірів з інстинктом самозбереження і реактивною поведінкою.

У ролі репортера, який опинився на об’єкті за фактом розслідування, гравець повинен буде знайти способи вціліти і покинути небезпечне місце. Для цього йому належить обшукувати локації, знаходити цінні предмети і створювати імпровізовані пристрої, які дадуть шанс на виживання. При цьому інвентар в основному буде складатися з несмертельної зброї, яке визнано лише на короткий час відвернути або тимчасово відлякати хижаків. Таким чином автори хочуть посилити розвиток почуття вразливості і винахідливості, хоча в міру проходження можливі деякі винятки з цього правила.

Творці також підкреслюють, що the lost wild буде традиційною однопользовательской грою без мультиплеєра і кооперативу. Проект надихається resident evil , dino crisis , trespasser і alien: isolation , намагаючись привнести свій унікальний погляд в жанр з кінематографічністю, близькою до ” парку юрського періоду “, але при цьому запозичує деякі елементи пригоди і розповіді з таких ігор, як half-life і firewatch .

Очікувана тривалість the lost wild складе від 6 до 10 годин. На даний момент гра знаходиться на ранній стадії (пре-альфа) і займе ще 2-3 роки розробки. Зараз всі сили студії спрямовані на випуск проекту на pc в steam, epic game store і gog, але в дорожній карті також є плани на консольні версії для xbox series x/s і playstation 5.

Скріншоти: