Фанати почали будувати цікаві теорії про героїню bayonetta 3 після виходу трейлера

21

Юсуке міята, глава розробки bayonetta 3, зазначив, що студія сховала чимало важливих речей в першому геймплейному ролику гри, закликавши шанувальників уважніше проаналізувати відео. Після цього користувачі висунули одну цікаву теорію про головну героїню. Не читайте новину далі, якщо ви не грали в першу частину, так як в тексті присутні спойлери до її сюжету.

На думку фанатів, показана в ролику відьма насправді є не головною героїнею першої і другої частин, а подорослішала серізою з іншої тимчасової лінії. Нагадаємо, що маленька дівчинка вперше була показана в оригінальній bayonetta – вона є молодшою версією байонетти, переміщеної в майбутнє і взялася дорослу себе за власну матір.

Доказом цієї теорії шанувальники називають зачіску байонетти, яка схожа на ту, яка була у маленької серізи в оригіналі. Крім того, її озвучує інша актриса. Нагадаємо, що в попередніх частинах голос відьмі подарувала хеллена тейлор. Тому гравці вважають, що в продовженні будуть дві героїні.

Крім того, фанати згадали про тизер 2017 року, в якому показали, як байонету розірвало на дві частини. Можливо, це і призвело до появи подорослішала серези. Це також пояснює, чому в новому відео при виклику демонічних створінь у байонетти не пропадала одяг, хоча хідекі камія раніше обіцяв, що вона буде повністю оголеною в триквелі.