Колишні розробники world of warcraft заснували студію notorious

16

Один із засновників нової студії, кріс калейкі, обіймав посаду геймдизайнера world of warcraft до осені 2020 року. Кріс є творцем класу “монах”, системи pvp-талантів, а також доклав руку до багатьох заклинань. Кріс калейкі провів у blizzard 13 років. Причиною відходу послужило невдоволення поточним станом wow.

До складу нової студії також увійшов старший художник world of warcraft ерік браддок, який покинув blizzard в червні. У загальній складності з дев’яти співробітників notorious вісім працювали над wow, а дев’ятий працював над серверною частиною overwatch.

Співробітники нової студії не тільки працювали разом, але і складалися в одній гільдії world of warcraft – notorious.

Перший проект notorious studios – онлайн-rpg з видом від третьої особи. Акцент планується зробити на динамічній бойовій системі. Дія гри відбуватиметься в абсолютно новому фентезійному світі. Подробиць про нову гру студія поки не розкриває.

Головною особливістю notorious studios є система управління. За задумом, у студії не буде керівників і всі співробітники будуть рівні. Такий підхід повинен ліквідувати дискримінацію і не дасть приводів до харассменту.

Нова студія вже знайшла інвестора. Ним стала компанія riot games, в якій вже працюють кілька вихідців з blizzard.