Tesla почала пропонувати нові електромобілі з тяговими батареями 2017 року випуску

36

Цього року ціни злетіли не тільки на нові, але і на вживані автомобілі. Для електромобіля вік тягової батареї має велике значення, оскільки з роками вона втрачає здатність утримувати частину заряду. Компанія tesla почала пропонувати клієнтам загадкові екземпляри електромобілів model 3, оснащувані випущеними в 2017 році тяговими батареями.

Джерело зображення: tesla

Самі машини, як зазначає сайт electrek, що зробив це відкриття, відносяться до 2021 року випуску, лише у деяких екземплярів пробіг на одометрі перевищує 1600 км.про використання «залежаних» батарей повідомляє виноска в каталозі доступних до придбання на сайті tesla електромобілів. Майбутній покупець повідомляється, що за минулі чотири роки первісна ємність тягових батарей могла зменшитися на величину до 12%, навіть якщо електромобіль при цьому не експлуатувався.

Зрозуміти походження такого дивного поєднання характеристик не так просто. Можливо, на відносно нові екземпляри tesla model 3 перекочували батареї з демонстраційних екземплярів і машин, які використовувалися для тестових поїздок клієнтами. Високий попит на електромобілі міг підштовхнути tesla до випуску на ринок машин з подібним поєднанням якостей. Ціна, до речі, від цього особливо не зменшилася, що тільки підкреслює не найвигідніший для покупців стан ринку.