“страх – найкращий спосіб правління” – у мережі з’явився новий тизер серіалу “книга боби фетта”

33

Disney + щойно випустив новий телевізійний ролик для”книги боба фетта”. 30-секундний тизер додає трохи більше контексту до партнерства між феннек шанд і боба феттом. Феннек, схоже, займає місце радника, нагадуючи бобі, що страх — один з кращих способів правління, особливо на такій території, як ця. Подивіться тизер нижче:

В “книзі боби фетта” буде розказана повна історія персонажа, якого фанати “зоряних воєн” давно хотіли побачити у фільмі або серіалі. З огляду на популярність фільму “мандалорець”, який багато в чому був натхненний любов’ю фендому до боба фетта, disney+, здається, цілком здатні впоратися з цим персонажем так, щоб це принесло задоволення.

Бобу фетта грає новозеландський актор темуера моррісон, який спочатку з’явився у фільмі 2002 року “атака клонів” в ролі джанго фетта, персонажа, з якого клонований мисливець за головами. У серіалі боба, який вижив після падіння в яму сарлакка під час подій “повернення джедая”, повертається на татуїн разом з найманою вбивцею мінг-на вен — героїнею феннек шанд, яка була представлена в “мандалоріані”. Вони будуть працювати разом, щоб захопити територію, колись належала джаббе хатту, який був убитий незабаром після фатального падіння боби.