Xpg представила модулі пам’яті lancer ddr5 з частотою до 5200 мгц

18

Бренд xpg, створений компанією adata для надання високопродуктивних продуктів геймерам, кіберспорту і технічним ентузіастам, анонсував модулі оперативної пам’яті lancer стандарту ddr5. Це перші модулі пам’яті нового стандарту, представлені брендом xpg.

Тут і нижче зображення xpg

У складі виробів застосовуються високоякісні чіпи пам’яті, що забезпечує високу продуктивність і можливість надійного розгону. Ефективна частота досягає 5200 мгц. Ємність становить 16 гбайт. Покупці зможуть придбати як окремі модулі, так і комплекти з двох штук сумарним об’ємом 32 гбайт.

Як і годиться модулям ddr5, новинки оснащені інтегральною схемою управління живленням pmic. Підтримується механізм виправлення помилок ecc.

Новинки отримали настроюється багатобарвне підсвічування rgb. Користувачі зможуть вибирати між різними ефектами (статика, дихання і комета) або синхронізувати підсвічування з відтворюваними музичними композиціями. Це можна робити за допомогою програмного забезпечення для управління rgb від всіх основних виробників материнських плат.

Відзначається також, що незабаром xpg випустить модулі оперативної пам’яті lancer ddr5, що функціонують на частоті 6000 мгц. Інформації про орієнтовну ціну на даний момент немає.