Як записати Windows на флешку.

374

У цій статті ми розповімо, як можна записати Windows на флешку.

Сьогодні IT ринок все швидше і швидше починає йти від необхідності купувати диск з дистрибутивом програмного забезпечення. Для більшості програм досить купити на офіційному сайті компанії ключ і завантажити інсталяційний файл. Потім Вам залишається записати скачаними файл на диск або флешку.

Записати Windows флешку можна швидко і зручно. Як це зробити розповідає автор stealwin.

Не завжди під рукою є чистий диск, коли це дійсно необхідно (в нашому випадку це – запис Windows). А якщо і є, то напевно багато хто стикався з проблемою невдалого пропалення диска. Але технології не стоять на місці, на дворі вже 21 століття, і ми готові поділитися з вами секретом надійною запису образу операційної системи Windows на флеш карту.

Для цього нам знадобляться:

  • образ ОС (операційної системи), бажано у форматі *.iso
  • програмне забезпечення, в особі утиліти UltraISO
  • флеш карта розміром не менше 4 ГБ, бажано попередньо форматована, так як при запису образу всі дані будуть видалені.

Скачати UltraISO можна на офіційному сайті програми. При цьому можна використовувати безкоштовну пробну версію UltraISO.

Тепер по пунктах весь хід подальшої роботи:

1. Встановлюємо UltraISO на комп’ютер, вибираючи корінний каталог для програми.

2. Запускаємо встановлену утиліту. В головному меню програми вибираємо «Файл», у відчиненому списку вибираємо пункт «Відкрити». Вказуємо місце розташування нашого файлу-образу (рис.1).

Рис.1
Рис.1

 

3. В головному меню вибираємо «Самозавантаження», далі в контекстному меню пункт «Записати образ жорсткого диска», паралельно вставляємо флешку в комп’ютер (рис.2).

Рис.2
Рис.2

 

4. Якщо ви попередньо не очищали флешку, то натискаємо кнопку «Форматувати» (рис.3).

Рис.3
Рис.3

 

Ставимо галочку навпроти напису «Швидке форматування» – часом ми дорожимо. По ходу справи будуть вискакувати лякаючі вікна (“форматування знищить всі дані на носії” тощо). Впевнено погоджуйтеся, так як ми вас заздалегідь підготували до того, що флеш карта повинна була бути порожня, якщо немає – попередньо скопіюйте всі файли на комп’ютер.

5. І ось виходимо на фінішну пряму. Сміливо натискаємо кнопку «Записати». Нас знову попереджають, що вся інформація на флешці буде стерта, ми натискаємо «Так». Далі спостерігаємо, як бігунок установки доходить до 100% (рис.4).

Рис.4
Рис.4

 

Операція завершена. Тепер у вас в кишені є ОС Windows.

Джерело: http://haker.in.ua/